Zabiegi odmładzające

ZABIEGI ODMŁADZAJĄCE skuteczny anti-ageing

Zabiegi_Odmladzajace_Instytut_CHANTARELLE

LA AQUA
Aquaporynowe nawilżenie i wygładzenie skóry suchej, odwodnionej – kuracja skóry twarzy, szyi i okolic oczu, z maską odmładzająco-peelingującą, koncentratem w ampułce i maską plastyczną. Zabieg całoroczny; z kwasem mlekowym, betaglukanem i hydra-filagryną.

ROYAL GLOW CLINIC – KLINIKA KRÓLEWSKIEGO BLASKU
Odmładzający zabieg rozświetlająco-witalizujący z masażem powitalnym, wygładzający, z natychmiastowym efektem pięknej sprężystej skóry, idealny także jako bankietowy, przed wielkim wyjściem, dla każdego typu skóry; z bogactwem witamin i koncentratów odmładzających.

LIFT PEPTANGO R
Peptydowy zabieg liftingujący, modelujący, dla każdego typu skóry. Unikalna kuracja modelowania twarzy i szyi, z korekcją konturu oczu, z technologią peptydów najnowszej generacji – z peelingiem kwasem fitowym, peptydowym koncentratem w ampułce i marcepanową maską plastyczną. Zabieg z jonoforezą / dostępny także metodą fotodynamiczną PDT laserem PHOTO-DYNAMIQ

CAVIAR CARE
Pro-kolagenowy zabieg odmładzający korygujący zmarszczki mimiczne i wiekowe twarzy, szyi i pod oczami; z neuropeptydem o efekcie toksyny botulinowej – z odmładzającymi peelingiem i koncentratami, masażem aktywną maską i modelującą maską algową; z ekstraktem z kawioru, innowacyjną formułą polisacharydów 3D i neuropeptydem Botosine – Argireline™.

ESTRINI 50+ Fundamental Youth Re-Sculpture
Fundamenty młodości skóry kobiet 50+, luksusowe intensywne odmłodzenie – odbudowa rzeźby i struktury skóry, zagęszczenie włókien kolagenowych, redukcja głębokich zmarszczek skóry twarzy, szyi – z odmładzającymi peelingiem i koncentratami, masażem aktywną maską i maską algową; z peptydami niskocząsteczkowymi, unikalnymi fitoestrogenami i wyjątkowymi składnikami anti-ageing.

Komentowanie jest wyłączone